Yazlık 2017 Kısa Topuklu Ayakkabı Modelleri

Bayanların genel olarak resmi kıyafetlerinin yanı sıra spor giyimlerde de kombine ettiği topuklu ayakkabıların modelleri her geçen gün daha şık ve daha gösterişli olmaya devam ediyor. Bayanlar genel anlamda kısa topuklu ayakkabıları pek tutmasalar da 2017 yazlık kısa topuklu ayakkabı modelleri ile karşılaştıklarında bu ön yargılarına dur demekten kendilerini alı koyamıyorlar. Ayrıca kısa topuklu ayakkabı modelleri güzel kombine edilirse kısa zamanda bayanın çok hoşuna gidiyor ve yine vazgeçilmezler arasındaki yerini alıyor.
2017 yılının yaz döneminde bayanların modaya uyması demek beraberinde yazlık 2017 kısa topuklu ayakkabı modelleri ile tanışmasını sağlıyor. Kesinlikle ben kısa topuklu ayakkabı tercih etmem diyenlerin bu şıklığa şahit olmaları için özellikle sivri burun topuklu ayakkabılar ya da kısa topuklu stilettoları bir kere de olsa kombin ederek denemelerini isteriz.

Yavru, yumurta ve kısa topuklu ayakkabı olarak nitelendirdiğimiz bu topuklu ayakkabı modelleri genelde 4 ile 7 CM arasında ölçülere sahip olmaktadır. Aslında ne çok kısa ne de çok uzun olduğunu söyleyebiliriz. Bu ayakkabı modellerine bakarken bilekten kemerli topuklu ayakkabılardan tercih ederseniz şıklığınıza şıklık katacaksınız anlamına da gelmektedir.

2017 yılında kısa topuklu ayakkabı modellerinin revaçta olması ya da moda olması beraberinde birçok güzel kombini de getirmektedir. Mesela kısa topuklu ayakkabılar ile kombine edeceğiniz elbiselerinde bende modayı takip ediyorum diyebilirsiniz.

Leave a Comment