Profilo Servis

Özellikle ev hanımlarını kullanmakta olduğum cihazları üreten firmaların sayısı son zamanlarda ciddi anlamda artış gösterdi. Eğer siz de evlerde bu cihazlardan faydalanıyorsanız bakım onarım işlemlerini düzenli bir şekilde yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. İnsanların büyük bir bölümü yetkili servisler tarafından yapılmakta olan işlemlerde oldukça yüksek ücret ödediği için bu unsurlardan kaçmaya çalışıyor.

Fakat size söyleyebileceğimiz en önemli unsurlardan bir bir tanesi eğer bakım ve onarım işlemleri düzenli bir şekilde yaptıramazsınız daha sonra çok daha yüksek miktarlarda masraflar meydana gelebilir. Eğer bakım ve onarım işlemlerini uygun fiyat olarak yaptırmak istiyorsanız Profilo Servis ekibi ile tanışabilirsiniz.

Uzun zamandan beri bu sektör içerisinde yer alıyor ve müşterilerimize uygun fiyatlı fakat yüksek kalitede hizmet sunmaya çalışıyoruz. 7 gün 24 saat boyunca ekip arkadaşlarımız ile görüşme sağlayabileceğimiz çağrı hattımıza ulaştıktan sonra Profilo Servis ekibi gerekirse evinize kadar gelecek ve bakım onarım işlemlerini uygulamaya başlayacaktır.

Evde sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde buzdolabı gibi dışarıya çıkarması oldukça zor olan cihazların taşınması ile ilgili olarak çaba göstermenize gerek kalmayacaktır. Ayrıca uygulamış olduğumuz tüm işlemlerden sonra bir yıl geçerli boyunca parça değişimi ve işçilik garantisi veriyoruz. Bu bir yıl geçerli olan süre içerisinde herhangi bir şekilde problem meydana gelecek olursa ek ücret ödemek zorunda kalmadan garanti kapsamında gerekli olan işlemleri tekrar ücretsiz bir şekilde yaptırma şansına sahip olacaksınız.

Leave a Comment