Profesyonel Kadromuz ile Özel İndesit Servis Hizmeti

Servis sektörünün parlayan yıldızı olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli özel servis hizmetlerini sunmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Özel İndesit Servisi firmasından alacağınız hizmetlerde 1 yıl parça ve işçilik garantisi sizlere armağan edilmektedir. İndesit marka ürünlerinizin her türlü sorunları için de bizleri dilediğiniz gün çağrı merkezi telefonlarımız dan arayabilir ya web sitemiz üzerinden talep formunu doldurabilirsiniz.

indesitBu sektöre çok fazla şey verdik ve vermeye de devam ediyoruz. Profesyonel kadromuzu hiçbir zaman dağıtmadık ve bu kadro ile yolumuza devam ediyoruz. 10 yıl önce ekibimize katılan takım arkadaşlarımız da yoluna bizimle devam ediyor ve işçilik kalitemiz bu anlamda daha üst seviyelere taşınıyor.

Teknolojinin gelişimine ayak uydurmaya çalışıyoruz ve bu gelişimi de firma olarak destekliyoruz. İnsanlar beyaz eşya kullandıkça servis sektörüne olan talep de artıyor ve bizler bu talebe bağlı olarak çalışmalarımızı hızlandırıyor ya da yeniliyoruz.

Özel İndesit Servisi firmasından beyaz eşya servis hizmeti alabilirsiniz ve yalnızca hafta içi değil hafta sonu da ekip arkadaşlarımıza kolayca ulaşabilirsiniz. Uzman kadromuzdan teknik destek alarak ürünler hakkında aha fazla bilgi sahibi olabilir ve bu anlamda kullanım konusunda sıkıntı yaşamazsınız. İndesit ürünlerinizin tamamı ile yakından ilgileniyoruz, her türlü sorun ve sıkıntıda da siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya gayret gösteriyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Leave a Comment