Profesyonel Franke Servisi 7/24 Hizmetinizde!

Özel servis firmalarını birlikte irdelemeye devam ediyoruz. Ne yazık ki bu sektörde çok sayıda kalitesiz servis firması var ve bu kalitesizliği tüm sektöre mal etmek de bana anlamsız ve yanlış geliyor. Her kurumu aynı kalitesizlikle suçlamak ve her çalışana aynı damgayı vurmak doğru olmayacaktır. Yıllardır servis hizmeti aldığım özel İstanbul Franke Servisi, kaliteye yakın duran ve müşteri memnuniyeti için her şeyi yapan firmalardan bir tanesidir.

Aslında bu firma özel servis sektörüne büyük katkıda bulunuyor ve bu katkı sayesinde sektörün de çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Franke marka ürünleriniz için sizler de bu adresi tercih edebilirsiniz ve pişman olmayacağınıza da emin olabilirsiniz. Biliyorum servis hizmetleri için çok yüksek rakamlar ödüyor ve karşılığını alamıyorsunuz ancak bu firma bildiğiniz kalitesiz firmalardan değil ve gerçekten işini iyi yapan insanları sizinle buluşturuyor ve bunu da en iyi şekilde yapıyor.

franke-servis

Kaliteye ortak olmak için sizler de zaman kaybı yaşamak istemiyor ve bir an önce taleplerinizi iletmek istiyorsanız eğer online olarak bunu yapabilirsiniz. İnternet teknolojisini de kusursuz bir şekilde kullanan firmalardan bir tanesidir ve web sitesine yerleştirdiği talep formu ile de iletişimi daha basit hale getiriyor.

Telefon başında dakikalarca beklemek zorunda kalmıyorsunuz ya da buna mecbur değilsiniz çünkü online formu doldurup onay verdiğiniz anda servis talepleriniz iletiliyor. Konu hakkında bilgi almak ve başvurularınızı nasıl yapacağınızı öğrenmek adına sizler de sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ana sayfada yer alan formu doldurmanız yeterli oluyor ve hızlı bir şekilde yetkili isimler sizinle iletişime geçerek gerekli bilgileri aktarıyor ve teyit işleminden sonra yola çıkılıyor.

Leave a Comment