Özel İstanbul Ferroli Kombi Servis Merkezi

Kombi kullanımın daha sık hale geleceği aylara girmiş bulunuyoruz. Yaz aylarında çok fazla işimiz düşmediği için sorun da yaratmıyorlardı ancak kış aylarında belli başlı sorunlar ile başımızı ağrıtacak olan kombiler için servis vakti geldi diyebiliriz. Ferroli marka kombi kullanıcısı olarak periyodik bakımını yaptıran bir kullanıcı olduğumu da belirtmek isterim ve bu dönem öncesi sizler de genel bir bakım hizmeti almak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden Ferroli kombi özel servis firmasını arayabilirsiniz.

ferroli-servis

444 5 545 numaralı telefon ile ulaşarak yetkili isimlere taleplerinizi ileterek işe başlayabilirsiniz. Çağrı merkezi ve teknik destek merkezi olarak hizmet veren bu numara, hafta içi ile birlikte hafta sonu da çalışmalar yapıyor ve her daim sizlerin karşısına çıkıyor.

Ferroli kombi özel servis yetkili ekipleri ile de sık sık görüşmeler yapıyorum ve kombi kullanımını daha profesyonel bir noktaya taşımak adına onlardan yardım istiyorum. Bu firmanın amacı para değil, bunu sizler de iletişim kurduğunuzda net bir şekilde görebilirsiniz ve teknik destek hizmetlerini de ücretsiz olarak sunan ender firmalardan bir tanesi olduğunu da söylemek isterim.

Kombi kullanıcılarının çok sık tercih ettiği bu farklı adreste sizler de yerinizi alabilir ve düzenli olarak bakım hizmeti alarak ürünlerinizi kış ayı boyunca daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.
Kaynak: http://www.ferroli-servis.com

Tags:
Leave a Comment