Özel İstanbul Airfel Kombi Servisi

Müşteri memnuniyetini esas aldığı için bugüne kadar binlerce müşteri edinmiş olan Airfel servis hizmet yelpazesinin genişliği ile de bugün ki konumuna yükselmiştir. Firmaya ait kaliteli ekipmanları ile beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını büyük bir memnuniyetle yapmaktadır. Türkiye’nin birçok bölgesindehizmetlerini ulaştırmaktadır. Alanında kaliteli ve çalışkan çalışma arkadaşları ile Türkiye’deki bozulan beyaz eşyaların uğrak yeri burasıdır. Müşterilerine hep farklı muamele göstererek farkını göstermektedir. Müşterilerine hak ettikleri değeri vermek için arızalanan eşyalar için ellerinden geleni yapmaktadır.

Firmamızdaki eşsiz hizmetlere ulaşmak için 444 7 856’yı arayabilirsiniz. Arızalanan eşyalarınıza bir iyilik yapmak isterseniz en doğru karar bizi tercik etmek olacaktır. Kararlılık ve sabır ile hizmetlerini verirken müşteri memnuniyetindeki istikrarını kesinlikle yitirmemiştir. Firmasına olan güveni ile teknik servis konusunda hiçbir müşterisini yarı yolda bırakmamıştır. Hizmetlerimizde 1 yıl yedek parça garantisi vardır.

Bu avantajı ile aldığınız hizmetin sonrasında gelişebilecek olası sorunlarda 1 yıl boyunca yedek parça garantisi vardır. İstanbul Airfel Servisi deneyimleri ve geçmişinin eski olmasına dayanarak teknik servis alanındaki en sağlam teknik servis firmalarından biridir. Airfel markalı ürünleriniz firmamız garantisi altında sınırsız hizmetleri ve uygun fiyatı ile sizin ve eşyalarınızın yanında olmaktadır. Sürekli arıza çıkaran eşyalarınızın canınızı sıkmasına izin vermeyin. Firmamıza ulaşarak bize iletin biz halledelim. Oldukça iddialı olduğumuz bu konuda iyi hizmet almak herkesin hakkı.

Leave a Comment