İstanbul Philips Teknik Servis Adresi

Philips marka elektrik süpürgeleri ev hanımları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Dayanıklı ve uzun ömürlü bir yapıya sahip olmaları bu cihazlara olan yönelimin artmasına neden oluyor. Philips marka elektrik süpürgelerinde de zamanla çeşitli nedenlere bağlı olarak sorunlar ortaya çıkabilir. Her türlü cihaz arızasında yanınızda olacak Philips Servis cihazla ilgili yaşadığınız sorunu kısa süre içinde çözmektedir. Deneyimli ekibiyle İstanbul’un her noktasına servis hizmeti vermekte olan Philips Servis cihazınızı evden teslim alarak onarım işlemi tamamlandığında eve kadar teslim etmektedir. Servise talepte bulunmak için tek yapmanız gereken şey servis talebinde bulunmaktır.

Günün her anı dilediğiniz her an 444 78 56 numarasını arayarak servis talebinde bulunabilir, cihazla ilgili yaşadığınız soruna kısa sürede çözüm üretmek için harekete geçebilirsiniz. Serviste cihaz onarımının yanı sıra elektrik süpürgesi bakım işlemleri de yapılır. Bakım işlemlerinin düzenli olarak yapılması cihazın ömrünün uzamasına yardımcı olacaktır. Ayrıca ortaya çıkan performans sorunlarına son vermek içinde düzenli bakım tavsiye edilir. Cihaz onarım işlemleri sırasında bazı parçaların onarımı bazen söz konusu olmayabilir. Bu tarz durumlarda parçanın değiştirilmesi şarttır.

Göztepe Philips Servis – 444 78 56 AYNI GÜN HİZMET!

1 yıllık süre boyunca garantili parça değişimi yapan servis, onarımını yaptığı parçalarda arıza olduğu takdirde ücretsiz değişim sağlamaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti vaat eden servise müşteri hizmetleri üzerinden dilediğiniz her an erişebilir, servis talebinde bulunarak karşılaştığınız bu sorunun üstesinden basitçe gelebilirsiniz.

Leave a Comment