Franke Bulaşık Makinesi Servis Bir Telefon Uzağınızda!

franke-servisÖzel Franke Servis ile tanışmadan önce birkaç firmaya daha başvurdum ve evime davet ettim. Buzdolabımın üst kısmı yani derin dondurucu kısmında uzun süredir devam eden bir akıntı ve kötü koku söz konusu idi. Herhangi bir şekilde ürün koymamama rağmen bu koku her geçen gün biraz daha artıyor ve sürekli su damlatıyordu. Firmalar bu soruna çözüm üretemedi ancak servis parası adı altında benden yüksek rakamlar talep etmekten de çekinmediler. Bu tür şeyler gerçekten canımı sıkıyor ve hizmet alamadığım halde para ödemiş olmak da beni mutsuz biri haline getiriyor.

Yazımızın başında bahsettiğim firma ile tanıştıktan sonra bir de bu adrese şans vermek istedim çünkü yaptıkları çalışmalar hakkında çok fazla yorum okudum ve bu yorumlar da beni tatmin etti diyebilirim. Franke marka buzdolabımı teslim ettim ve kısa sürede sorunu çözüp buzdolabımı kusursuz bir şekilde evime kadar getirdiler. Sorun hakkında bilgi verdiler ve güler yüzleri ile gerçek kalite ve gerçek hizmetin nasıl olacağını da bana göstermiş oldular. Bu tür firmaları bulmak günümüz Türkiye’sinde gerçekten çok zor ve bulmuşken siz değerli dostlarım ile de paylaşmak istedim.

Franke marka buzdolabı kullanıcısı iseniz eğer sizler de hiç düşünmeden bu adresten hizmet alabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Unutmadan belirtmek gerekiyor, firma aynı gün servis hizmeti sunuyor ve zaman konusunda da sizleri sıkıntıya düşürmeyecek olan bir firmadır. Taleplerinize hızlı bir şekilde geri dönüş yapıyorlar ve bu da zamansal olarak sizleri en iyi şekilde tatmin ediyor. Daha yakından tanımak ve firma hakkında bilgi almak isterseniz eğer sizler de harekete geçebilirsiniz.

Leave a Comment