Buderus Servis İstanbul’da 7-24 Sizlerle

Kombi alırken nelere dikkat etmeliyiz sorusu ile sık sık karşılaşıyoruz. Haklı olduğunuzu da düşünüyoruz çünkü ısınma ve maddiyat konusunda sıkıntılı insanlarla bizler de karşılaşıyoruz. Hassas ve dikkat edilmesi gereken konular var fakat yalnızca alırken değil hem alırken hem de aldıktan sonra kullanım aşamasında müşterinin de dikkat etmesi gereken birçok nokta mevcut. Kısa kısa sizlere bunlardan bahsedelim…

Kombi almaya karar verdiğinizde firmaların satış sonrası hizmetlerini ve özellikle garanti kapsamı konusunda bilgi alabileceğiniz servis noktalarını muhakkak araştırınız. Unutmayınız ki servis ve yedek parça hizmeti olmayan hiçbir üründen memnun olamazsınız ve bu sizleri parça değişimi ya da garanti kapsamında büyük sıkıntıya sokar.

Buderus Servis İstanbul

Firmaların cihazları için verdikleri garanti ve sigortalarını inceleyiniz, cihazın belgelerini kontrol ediniz. Cihazın çalışma prensibini detaylı bir şekilde öğreniniz… Bunun gibi birçok hassas nokta mevcut. Bizler bu hassas noktaların merkezinde yer alıyoruz.

Özel Buderus Servis İstanbul olarak yıllardır servis sektöründe hizmet veriyoruz. Alanında uzman ve profesyonel bir ekiple hareket ediyoruz ve bu ekip işini severek yapan kaliteli çalışma arkadaşlarımızdan kurulu bir ekip.7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezi ekibimiz sayesinde bizlere günün her saati kolayca ulaşabilirsiniz.

Yedek parça değişimlerinde 1 yıl garanti sizlere hediyemiz ve en önemlisi yaygın servis ağımız ve gezici ekiplerimiz sayesinde hızlı hizmet konusunda lider konumdayız. Arıza bildirimi yaptığınız andan itibaren sizlere hızlı dönüş yaparak evlerinize konuk oluyoruz.

Website: https://www.buderus-servis.org

Leave a Comment