Bornova’nın Her Köşesine Aynı Gün Özel Beko Servis Hizmeti

Özel Beko Servis Bornova firması denilince akla kaliteli servis hizmetleri gelir. Yıllardır bu şekilde insanların huzuruna çıkabilmek ve akıllarında yer edinebilmek için çeşitli çalışmalarda bulunduk ve farklı projeler ile karşınıza çıktık. Yılları sonra bu çalışmaların meyvesini her anlamda toplamaya başladık.

izmir-beko-servisPara sıkıntımız hiçbir zaman olmadı çünkü para peşinden koşan insanlar değiliz ama müşteri sıkıntısına düştük çünkü zaman zaman yaptığımız hatalar nedeniyle bazı müşterilerimiz bizden koptu fakat tecrübesi dönemlerimizde bu gayet normal bir durumdur.

Şimdilerde daha fazla müşteri çekiyoruz ve hiçbiri bizden ayrılmak istemiyor. Beko Servis Bornova firmasına güvenenleri yanıltmamak adına hem fiyat hem de işçilik kalitemizde değişiklik yapmıyoruz. İşçilik olarak bu sektör için fazla olduğumuzu düşünüyoruz hatta bunu diğer firmada çalışan arkadaşlarımız bizlere söylüyoruz.

Elimize geçen ürün en iyi şekilde bakımı yapılarak sizlere teslim ediliyor ve çok daha uzun ömürlü ve sağlıklı bir kullanım sunuyor. Uzman ekiplerimiz bu işi gerçekten iyi biliyor ve verilen servis hizmetlerinde kaliteli işçiliğin farkına sizler de varıyorsunuz. BEKO marka her türlü ürün için firmamıza telefon etmeniz yeterlidir zaten daha sonraki işlemler bize kalıyor.

Ekiplerimiz adreslerinize doğru yola çıkıyor ve kısa sürede servis hizmetleri süreci başlıyor. BEKO marka ürünler için daha iyi hizmet almak isterseniz çağrı merkezi numaralarımız hem hafta içi hem de sonu sizlerin hizmetindedir. WEB : http://www.bekoservisizmir.net

Leave a Comment