Altus Beyaz Eşya Servis Noktası

Türkiye’deki en köklü beyaz eşya firmalarından birisi olan Altus, sunduğu cihazlarda kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle tüketicileri buluşturmaktadır. Cebini düşünenlerin tercih ettiği Altus ürünleri düşük satış fiyatlarına sahip olsa da ürün kalitesi bakımından yüksek kalite ürünler Altus beyaz eşyaları tanımlar. Satın aldığınız her Altus ürününü uzun yıllar boyunca güven içerisinde kullanabilirsiniz. Beya eşyaların kullanım prosedürüne riayet eder ve dikkatli bir kullanım sağlarsanız, ürününüz uzun yıllar bozulmadan çalışmaya devam edecektir. Yanlış kullanıma bağlı olarak ya da yılların geçmesiyle eskime yaşayan Altus ürünlerinin tamirini Altus Servis hizmetlerimiz üzerinden sağlıyoruz.

ALTUS

Firmamız personelleri Altus Servis hizmetini en kaliteli teknik malzemeleri kullanarak, hızlı ve titiz bir biçimde gerçekleştirmektedir. Tamir işlemlerinizde orijinal yedek parça kullanan firmamız, beyaz eşyaların bir ev için öneminin bilincinde hareket ederek hızlı bir şekilde tamir sürecini sonlandıracaktır. Kaliteyi birinci sırada tutan firmamız, müşteri isteklerine önem veren servis hizmetiyle beyaz eşya servisleri arasında zirveye yerleşmiştir.

Tüm servis adımlarımızda profesyonelliğe önem veren ekiplerimiz müşterilerimize sürpriz yaşatmamak için arıza ve tamir sürecindeki tüm adımları müşterilerimizle paylaşmaktadır. Parça değişimlerinde 1 yıl garanti sunarak, verdiğimiz kaliteli hizmeti garantili hale getiriyoruz.

Altus servis ekiplerimize ulaşabilmek için 444 88 48 numaralı telefonu arayabilir, tüm model Altus cihazlarınız için arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Altus ürünlerinde profesyonel hizmet almak istiyor, tamir sürecinizin hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleşmesini arzuluyorsanız bizi tercih ederek en doğru seçimi yapmış olacaksınız.
Kaynak: http://www.altusservis.net

Leave a Comment