2018 Yaz Sezonu Ayakkabı Trendleri

2018 yılının en gözde trendlerinden birisi hiç kuşkusuz ayakkabı modelleridir. Özellikle bayanların ayakkabı tercihleri oldukça seçici olurken 2018 yaz sezonu ayakkabı trendleri konusunda da kendilerini asla geri planda tutmamaktadırlar. Erkekler için de aynı şeyleri söyleyebiliriz. 2018 yılının aslında trend ayakkabılar yılı olduğunu da söylesek tam yeridir diye düşünebiliriz.

2018 Yılında Çiçek Desenli Ayakkabılar!
Özellikle bayanların ayakkabı konusunda modaya ayak uydurmaları beraberinde çiçek desenli ayakkabıları getirdi diyebiliriz. Bu yaza damgasını vuran çiçek desenli ayakkabılar aynı zamanda 2018 yılı içinde de kendisini gösterecek gibi görünüyor.

Taşlı fermuarlar, topuklardaki gösteriş kısacası ayakkabılardaki aksesuar da oldukça revaçta diyebiliyoruz. Özellikle de topuklu ayakkabılara bir göz atmanız neticesinde alacağınız sonuçlar yine şatafatlı topuklardan ibaret olacaktır.

2018 yaz sezonu ayakkabı trendleri denilince aklınıza ilk gelecek olan şeylerden birisi canlı renkler olmalıdır. Ateş kırmızısı bir ayakkabı demek 2018 yılının yaz aylarında bayanların ayağında göreceğimiz bir renk olarak biliniyor.

Ayakta dekolte olmaz demeyin! Elbiselerde karşımıza çıkan dekolteler aslında ayakkabılar içinde geçerlidir. Beyaz bir ayakkabının dekolte tarafından ayak üst kısımlarınızın görünmesi harika bir hava katıyor. Bu dekolte sayesinde ayaklarınız daha zarif görünecek.

Topuklu ayakkabılar da 2018 yaz sezonu ayakkabı trendlerinin başında geliyor diyebiliriz. Ancak apartman topuklar yerine artık bu sene mini topuklar boy gösteriyor. Dolgu topuklar ise artık manzara resimlerini nitelercesine hem daha şık hem de daha konforlu!


Leave a Comment