2017 Converse Ayakkabı Modelleri

Converse ayakkabılar spor stilden vazgeçmeyenlerin tercihlerinde bir numarada olan ürünlerdir. İlk çıktıkları zaman yaz döneminde kullanılan Converse modelleri zaman içerisinde tüm mevzimlerde kullanılan ürünler haline gelmişlerdir. Özellikle gençler tarafından sıklıkla tercihe edilen Converse ayakkabılar her sene farklı renklerle görücüye çıkmaktadır. 2017 Converse Ayakkabı Modelleri incelendiğine senenin cesaret akımlarının bu ayakkabıya da yansıdığı görülebilir. Normalde standart modele sahip olan Converse 2017 yılında topuklu modellerle de üretilmektedir. Sivri topuk ve dolgu topuk Converse’lerden başka kalın tabanlı modellerde yine senenin trendleri arasında yer alıyor. Özellikle kısa boylular tarafından tercih edilen kalın taban ve topuklu ürünler spor bir şıklık yakalamak isteyenlerin tercihlerinde üst sıralarda yer alıyor.

2017 Converse ayakkabı modelleri, dantel ve çiçek işlemeli modellerden başka uzun botlar biçiminde de üretiliyor. Uzun botlarda da topuk kullanımı göze çarparken 2017’nin moda renkleri olan kırmızı, pembe, metal tonları, bordo gibi renkler Converse modellerinde de en fazla tercih edilen ürünler.

2017 Converse ayakkabı modelleri, üstü yazılı, üstü desenli kumaş seçeneklerinin yanında farklı taban renkleriyle de karşımıza çıkıyor. Standart beyaz Converse tabanında renkli çizgi kullanımı göze çarparken, aynı zamanda kumaş rengiyle uyumlu tabanlarda 2017 modelleri içerisinde yer alıyor. Senenin moda stilleri arasında kurdeleli Converse ayakkabılar da tatlı olmaktan vazgeçemeyen bayanların tercih ettiği modeller. Converse ayakkabılarda tül kullanımı da 2017 trendleri arasında yer buluyor.


Leave a Comment